Eri osa-alueiden vastuuhenkilöt ja yhteystiedot

JÄSENYYSASIAT

Mikäli sinulla on kysyttävää jäsenasioihin liittyen, niin voit lähettää sähköpostia palvelevaan sähköpostiin; info@golfseniorit.fi tai soittaa Maili Soukka 040 5010358.
Jäsenmaksu kaudella 2020 on 25€
Pankkiyhteytemme on FI28 5680 0020 4091 53 ja tarvittaessa pankin tunnistetieto (BIC-koodi) OKOYFIHH
Tavoitteenamme on vastata kaikkiin saamiimme viesteihin vuorokauden sisällä

Voit ottaa yhteyttä puhelimitse myös kaikkiin muihin alla oleviin vastuuhenkilöihin:

OSOITEMUUTOKSET, LEHTITILAUKSET, JÄSENKORTTIASIAT

Maili Soukka
p. 040 5010358
info@golfseniorit.fi

PUHEENJOHTAJA
SGS YLEENSÄ
Jäsenmatkat, EM-kisat

Heikki Hallaranta
p. 0500 600101
hhallaranta@smail.fi

JÄSENREKISTERIASIAT
Jäsenrekisterin ylläpito, jäsenmaksut ja talousasiat

Anneli Tuominen
p. 050 63938
anneli.tuominen@kotiportti.fi

JÄSENPALVELUT
Jäsenpalvelut/pelioikeuskentät  ja -asiat, talvipäivät

Ari Mustonen
p.0400 159114
ahe.mustonen@gmail.com

KILPAILUTOIMINTA
Kilpailutoimikunnan pj., ESGA EM M65, M50 Haastajatour/M60/M65 Tourit. 
M60 ja M65 SM LP

Jouko Latvakangas
p. 050 4532760
jouko.latvakangas@gmail.com

KILPAILUTOIMINTA naiset
FST N50, EM naiset, SM naiset, N60/N70 Tour

Pirkko Havukainen
p. 0400 602 509
pirkko.havukainen08@gmail.com

KILPAILUTOIMINTA
FST M50, SM M50, EM-kisat M50-M55

Kyösti Puustinen
p. 040 7798311
kyosti.puustinen@gmail.com

KILPAILUTOIMINTA
ESGA EM M75, M70/M75 Tourit, M70/M75/M80 SM-lyöntipelit,
M60/M65/M70/M75 SM-reikäpelit,M50 seurajoukkue SM

Kristian Toivio
P. 044 0453980
kristoivio@hotmail.com

KILPAILUTOIMINTA
Aluetour, Pohjois-Suomi Tour, kesäpäivät

Paavo Reunanen
p. 040 7408402
paavo.reunanen@welho.com

HALLITUKSEN SIHTEERI
SENIORIGOLFARI-lehti

Ole Johansson
p. 040 7462626
ole.johansson@ecsad.inet.fi

VIESTINTÄ 
Nettisivut, uutiskirjeet

Helena Rajala
p. 040 5022521
helena.rajalat@gmail.com