Image Map
suomi enkku
I Lounais-Suomi
II Uusimaa
III Häme
IV Kaakkois-Suomi
V Pohjanmaa
Seurat ja yhteystiedot
Kilpailut ja tapahtumat
Seuratoiminta
VI Keski-Suomi
VII Pohjois-Suomi

Linkit










Alueen seurat ja senioritoimikuntien puheenjohtajat

Aluekoordinaattori Antti Ala-Panula, BG,
s-posti:  antti.i.ala-panula@luukku.com
puh:       0500-568486 


Botnia Golf, Kauhajoki, BG
Jarmo Mäki-Ketola,   s-posti: jarmo.maki-ketola@outlook.com         puh: 044-9719182  

Linkki seuran sivuille: www.botniagolf.fi

Etelä-Pohjanmaan Golf, Nurmo, EPG
Antti Lammi,   s-posti: antti.lammi@kolumbus.fi      puh: 0500-662074 

Linkki seuran sivuille: www.ruuhikoskigolf.fi 

Golf-Virrat, Virrat, GV
Raimo Yläjärvi,   s-posti: raimo.ylajarvi@phpoint.fi     puh: 0400-730106 

Linkki seuran sivuille: www.golfvirrat.fi

Härmä Golf & Academy, Ylihärmä, HGA
Juhani Mäkinen,   s-posti: juhus@jippii.fi    puh: 050-5233190 

Linkki seuran sivuille: www.harmagolf.fi

Jakobstads Golf Pietarsaaren Golf, Pietarsaari, JPG
Maija Mikkonen,   s-posti: nylundin.leipomo@multi.fi     puh: 050-3295578

Linkki seuran sivuille: www.jpggolf.fi

Järviseudun Golfseura, Lappajärvi, JGS
Jorma Tolonen,   s-posti: jorma.tolonen@lakitolonen.com     puh: 050-5879884

Linkki seuran sivuille: www.jgs.fi

Kokkolan Golf, Kokkola, KoG
Heikki Kujala,   s-posti: heikki.kujala@anvianet.fi     puh: 044-3387870

Linkki seuran sivuille: www.kokkolangolf.fi

Kuortane Golf, KuGo
Reijo Koivuniemi,   s-posti: reiska.koivuniemi@gmail.com     puh: 0400-361011

Linkki seuran sivuille: www.kuortanegolf.fi

Remson Golf Club, Pännäinen, RGC
Gustav Segerstam,   s-posti: gsegerstam@gmail.com     puh: 050-5338733

Linkki seuran sivuille: www.remsongolf.fi

Vaasan Golf, Vaasa, VaG
Asta Boström,   s-posti: astabostrom@hotmail.com     puh: 050-3493648

Linkki seuran sivuille: www.vag.fi

Vörå Golf - Vöyrin Golf, Vöyri, VöG
Lars Erik Gref,   s-posti: lars-erik.gref@netikka.fi     puh: 0500-848479

Linkki seuran sivuille: www.voragolf.fi

Ähtärin Golf, Ähtäri, ÄG
Veikko Lempinen,   s-posti: veikko.lempinen@ahtaringolf.fi     puh: 040-7736413

Linkki seuran sivuille: www.ahtaringolf.fi