Image Map
suomi enkku
I Lounais-Suomi
Seurat ja yhteystiedot
Kilpailut ja tapahtumat
Seuratoiminta
II Uusimaa
III Häme
IV Kaakkois-Suomi
V Pohjanmaa
VI Keski-Suomi
VII Pohjois-Suomi

Linkit










Alueen seurat ja senioritoimikuntien puheenjohtajat

Aluekoordinaattori Pasi Sillanpää, LoG,
s-posti: pasi.sillanpaa@pp1.inet.fi
puh.      050-5529529

 

Alastaro Golf, AlGo
Tapani Lahtinen,   s-posti: ed.tapani.lahtinen@gmail.com     puh: 044-0534400 

Linkki seuran sivuille: www.alastarogolf.fi

Aura Golf, Turku, AG
Kenneth Löfgren,   s-posti: kenneth.lofgren@calto.fi     puh: 0400-520267 

Linkki seuran sivuille: www.auragolf.fi

Aurinko Golf, Naantali, AGN
Jouko Paavola,   s-posti: jouko.paavola@gmail.com     puh: 050-5206023 

Linkki seuran sivuille: www.aurinkogolf.fi

Archipelagia Golf Club, Parainen, ArGC
Hannu Rantasalo,   s-posti: rantasalo@netti.fi     puh: 0400-827742 

Linkki seuran sivuille: www.archipelagiagolf.fi

Eckerö Golf, Maarianhamina, EG

Linkki seuran sivuille: www.eckerogolf.ax

Harjattula Golf & Country Club, Turku, HGCC
Tor Spiik,   s-posti: tor.spiik@pp.inet.fi     puh: 0400-939394 

Linkki seuran sivuille: www.harjattulagolf.fi

Kankaisten Golfpuisto, Masku, KGM
Markku Vartiainen,   s-posti: mavart@dnainternet.net     puh: 044-5443239 

Linkki seuran sivuille: www.kgm.fi

Kultaranta Golf Club Naantali, KGCN
Tapani Barck,   s-posti: tapanibarck@gmail.com     puh: 040-5149580 

Linkki seuran sivuille: www.kgcn.fi

Loimijoki Golf, Ypäjä, LoG
Seppo Moilanen,   s-posti: seppo.moilanen.52@gmail.com     puh: 0500-411426 

Linkki seuran sivuille: www.loimijokigolf.fi

Meri-Teijo Golf, Teijo, MTG
Jouni Palmgren,   s-posti: jouni.palmgren@gmail.com     puh: 040-7330084 

Linkki seuran sivuille: www.meriteijogolf.com

Nakkila Golf, NaG
Mauri Yli-Hannuksela,   s-posti: mauri.ylihkoti@gmail.com     puh: 050-3451070

Linkki seuran sivuille: www.nakkilagolf.fi

Porin Golfkerho, Pori, PGK
Ilkka Huttunen,   s-posti: iljahutt@gmail.com     puh: 044-5379892

Linkki seuran sivuille: www.kalafornia.com

Raumagolf, Rauma, RG
Markku Vähähaka,   s-posti: markku.vahahaka@dnainternet.net     puh: 050-5270916

Linkki seuran sivuille: www.raumagolf.fi

Salo Golf, SaG
Pirkko Määttänen,   s-posti: pirkkos.maattanen@gmail.com     puh: 044-7332475

Linkki seuran sivuille: www.salogolf.fi

Uudenkaupungin Golfklubi, Uusikaupunki, UGK
Jaakko Suominen,   s-posti: jaakko.s.suominen@gmail.com     puh: 040-5003828

Linkki seuran sivuille: www.ugk.fi

Wiurila Golf & Country Club, Halikko, WGCC
Tapio Rohkea,   s-posti: tapio.rohkea@wgcc.fi     puh: 040-5434549

Linkki seuran sivuille: www.wgcc.fi

Yyteri Golf, Pori, YG
Juhani Tähtinen,   s-posti: jutahtinen@gmail.com     puh: 0400-641704

Linkki seuran sivuille: www.yyterigolf.fi

Ålands Golfklubb, Maarianhamina, ÅGK

Linkki seuran sivuille: www.agk.ax